Nasza historia

Firma istnieje od 1992 roku gdy Eugeniusz Szwalec pod nazwą Sprzedaż Artykułów Rolno Przemysłowych rozpoczął działalność gospodarczą. Początkowo firma zajmowała się handlem detalicznym wyłącznie pasz dla zwierząt. Od roku 1999 firmą zarządza syn, Piotr Szwalec. Po przejęciu firmy zostaje otwarty drugi punkt sprzedaży środków żywienia zwierząt w miejscowości Brzostek, tym samym docierając do większej liczby klientów. W 2005 roku firma zdecydowanie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe działy z artykułami rolniczymi, ogrodniczymi, środkami ochrony roślin i innymi artykułami związanymi z rolnictwem.

Firma Centrum Rolnicze w ciągu ponad 20 lat swojego istnienia zbudowała silną pozycję na wymagającym rynku dzięki budowaniu trwałych powiązań z dostawcami i naszymi klientami w myśl zasady, że doskonała współpraca zapewni wspólny sukces.

ul. Węgierska 32, 39-220 Pilzno
E-Mail:
Tel. +48 14 6721 160

Nasi partnerzy

Realizacja:
hapinet.pl - Tworzenie stron internetowych
X
Strona korzysta z plików cookies, aby móc udostępnić użytkownikowi dodatkowe funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Możesz zablokować te pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zobacz Politykę prywatności.